Команда рятувальників з Кривого Рогу посіла друге місце на обласному чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту

8 Жовтня 2021, 19:03 Поділитися СПОРТ

90 рятувальників з різних куточків Дніпропетровщини у складі дев’яти команд боролися за першість у різних дисциплінах. Змагання проходили 8 жовтня на полігоні 10-ї пожежно-рятувальної частини у Центрально-Міському районі. Перше загальнокомандне місце посіли гості з Дніпра, на другому розмістилися криворізькі рятувальники з ДПРЗ №3, а третіми стали вогнеборця з Кам’янського. Про це повідомила пресслужба рятувальників Криворізького району.

У змаганнях брали участь рятувальники з Кривого Рогу – у складі двох команд, Дніпра, Кам’янського, Нікополя, Синельникове, Павлограда та інших населених пунктів Дніпропетровщини. Окрім загальнокомандної першості учасники розіграли комплекти нагород у особистих заліках. Серед призерів і криворіжці з ДПРЗ №3 та ДПРЗ №4. У підйомі по штурмовій драбині Карина Хачатурян з ДПРЗ №4 зайняла друге місце, а Світлана Зоря з ДПРЗ №3 – третє. На 100-метрівці першою стала Аліна Іванюк з ДПРЗ №3, другою – Карина Хачатурян з ДПРЗ №4. Друге місце на 100-метрівці зі штурмовою драбиною посіла Карина Хачатурян з ДПРЗ №4. На 100-метрівці з перешкодами третім став Максим Васильєв з ДПРЗ №3. У категорії «загальна» другими стали вогнеборці з ДПРЗ №3.

Відмітимо, ці змагання присвятили пам’яті видатного спортсмена, тренера збірних Радянського союзу та України Віктора Ківіренка. Вперше брали участь у чемпіонаті жінки.