Із мінімальним рахунком ФК «Кривбас» здобуває першу офіційну перемогу у 2023 році

3 Березня 2023, 16:10 Поділитися

Нещодавно стартувало після зимової перерви друге коло Української Прем’єр-ліги. 3 березня на стадіоні «Гірник» головна команда нашого міста «Кривбас» приймала «Колос» із Ковалівки, що на Київщині. Гра виявилася доволі напруженою і хоча більшу частину часу м’яч контролювали підопічні Юрія Вернидуба, проте здолати суперників вдалося лише із мінімальним рахунком 1:0, відкритим у другому таймі. Ця перемога стала для «Кривбасу» першою офіційною у 2023 році.

3 березня, у рамках першого в 2023 році туру Української прем’єр-ліги, в футбольному поєдинку зійшовся наш «Кривбас» та ковалівський «Колос». Матч проходив вдома у «червоно-білих» на стадіоні «Гірник».

У першому колі турніру в минулому році команди уже зустрічалися вдома у ковалівців, де «Кривбас» поступився із мінімальним рахунком. До зимової перерви команди підійшли майже на рівних: посідали сусідні стрічки в турнірній таблиці, а «Колос» був попереду всього лише на два очки. Обидві команди готувалися до нового сезону в Туреччині, граючи в контрольних матчах і обидві здобули по три перемоги. Щоправда, «Кривбасу» для цього знадобилося провести дев’ять ігор, а «Колосу» всього сім.

Довгоочікуваний матч другого кола, який для «червоно-білих» став домашнім, розпочався із, в цілому, рівної гри: суперники в першому таймі обмінювалися небезпечними ударами, а «Колос» навіть трішки більше володів м’ячем.

З небезпеки біля наших воріт розпочався і другий тайм, проте, підопічним Юрія Вернидуба вдалося швидко перехопити ініціативу в свої руки. На 60 хвилині м’яч у ворота «Колоса» забив син головного тренера – Віталій Вернидуб, який грає на позиції захисника. Цей гол виявився єдиним за всю зустріч та переможнім: оборона криворіжців грала надійно та спокійно довела гру до кінця.

«Кривбас» здобув першу офіційну перемогу у 2023 році, яка підняла його на шосту сходинку у турнірній таблиці. Далі на «червоно-білих» чекає матч із непростим суперником – донецьким «Шахтарем», який пройде уже 12 березня.

Нагадаємо, що успіхів досягає не тільки чоловіча, а і жіноча команда «Кривбасу», яка з розгромним рахунком посіла перше місце у благодійному чемпіонаті, що пройшов нещодавно у Кривому Розі.