Срібну медаль здобув спортсмен із Кривого Рогу на Чемпіонаті з тхеквондо ВТ в Італії

14 Лютого 2023, 20:59 Поділитися СПОРТ

Нещодавно завершились міжнародні змагання з тхеквондо, в яких брав участь криворізький спортсмен. Вихованець ДЮСШ №10 здолав майже всіх опонентів та посів почесне ІІ місце. Про нові спортивні здобутки стало відомо зі сторінки у соцмережах позашкільного закладу освіти.

Днями стали відомі результати INSUBRIA CUP з тхеквондо ВТ. В змаганнях брали участь кадети 12-14 років, а проходив турнір в італійському Мілані. Долучитись мали змогу всі охочі, але в межах вагових категорій. Демонстрував свої вміння та навички й криворізький спортсмен - Тимофій Гомонов. Вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи №10 вдало виступив на турнірі та посів ІІ місце у ваговій категорії 61 кг. Тренеркою хлопця є Світлана Русія.

Нагадаємо, криворізький боксер здобув перемогу на Відкритому кубку Києва.