Три призових місця посіли криворізькі спортсмени на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO

13 Лютого 2023, 12:50 Поділитися

12 лютого провели змагання з кікбоксингу, до яких долучились спортсмени з різних куточків світу, зокрема й Кривого Рогу. Вихованці міської федерації здобули два золота й срібло. Таку інформація повідомили на сторінці у соцмережах виконкому Інгулецької райради.

12 лютого відбувся Кубок Європи з кікбоксингу WAKO. Змагання провели в одному зі спорткомплексів у місті Карловац, що в Хорватії. В турнірі взяли участь майже 2 800 кікбоксерів, 215 команд з 32 країн світу. Позмагатись за першість відправились і спортсмени з Криворізької федерації кікбоксингу.

Зокрема, вихованці ДЮСШ №2 Станіслав Віннічук та Назарій Вінніченко у ваговій категорії до 54 кілограмів посіли І місця в розділах К-1 (15-16 років) та лоу-кік (17-18 років) відповідно. Срібну медаль здобула Олександра Птухова, котра виступала у ваговій категорії до 56 кілограмів в розділі К-1 (17-18 років). Тренером спортсменів є Віталій Білик.

Крім того, вдало виступили й кікбоксери із апостолівського спортивного клубу «Тайгер». Другу сходинку Кубку Європи посів Єгор Гончар, а його одноклубник Назар Деньгуб посів почесне ІІІ місце. Тренером призерів є Мірошниченко О.

Нагадаємо, майже пів сотні медалей привезли криворізькі спортсмени з етапу Кубку Дніпра з плавання.