Dnipro Grace: майже 30 медалей привезли криворізькі спортсменки зі Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики

14 Лютого 2023, 13:14 Поділитися СПОРТ

Два дні тривала боротьба за першість на всеукраїнських змаганнях з художньої гімнастики. Серед майже пів тисячі учасниць були й представниці нашого міста. Вихованки ДЮСШ №8 здобули дві золоті, дев’ять срібних та 17 бронзових медалей. Таку інформацію розмістили у соцмережах спортивної школи.

З 11 по 12 лютого тривав III Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики Dnipro Grace. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів в обласному центрі. Демонстрували свої вміння й навички більше 450 спортсменок. Брали участь у турнірі команди з Києва, Харкова, Кременчука, Запоріжжя, Кам'янського, Кривого Рогу, Павлограда, Нікополя та Дніпра.

Від нашого міста на змагання відправились вихованки дитячо-юнацької спортивної школи №8. За результатами турніру криворізькі спортсменки здобули такі місця:
    – ІІ місце – Катерина Штанько, Марія Карпук, Олеся Романенко, Ксенія Лі, Софія Романенко, Вікторія Погребна, Анастасія Буркова;
    – ІІІ місце – Ксенія Ломако, Ксенія Фізер, Катерина Фізер, Юлія Ткаченко, Ірина Дворовенко, Аліса Брашован, Миланія Бока, Ганна Петрухіна, Марія Солодова, Дар'я Береза, Вікторія Вдовиченко, Серафіма Духновська, Владислава Сидоренко, Софія Проскуряк, Олександра Ляшенко.

В окремих видах посіли І місця Катерина Штанько в категорії «Вправа з м’ячем» та Поліна Саренко в категорії «Вправа з обручем». Срібло змагань вибороли Олександра Петриченко та Каріна Рамазанова, котрі гарно виступили в номінації «Вправа з м’ячем». Треті сходинки турніру посіли Олександра Петриченко й Марія Солодова в категоріях «Вправа без предмета» і «Вправа з булавами» відповідно.

Готували до змагань дівчат тренерки Людмила Шпирук, Любов Іванова, Маргарита Герасимова, Лілія Усатенко.

«Щиро вітаємо дівчат та їх тренерів з успішним виступом на змаганнях!», – вказується в дописі.

Нагадаємо, три призових місця посіли криворізькі спортсмени на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO.