Вихованці спортивної школи Кривого Рогу здобули 10 нагород на міському Відкритому кубку з боксу

26 Грудня 2022, 12:30 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів у нашому місті тривали змагання з боксу, присвячених пам’яті Павла Клевцова. До відкритого кубку долучились вихованці ДЮСШ №2, котрі посіли 10 призових місць. Таку інформацію розмістили у соцмережах спортивної школи.

З 22 по 24 грудня тривав Відкритий Кубок Кривого Рогу з боксу. За першість змагались 90 спортсменів з Кривого Рогу, Дніпра, Кам'янського та Нікополя у стінах клубу «КБ-75». Взяти участь могли юнаки 12-13 років та юніори 14-15 років. Турнір проводиться щороку, його традиційно присвятили пам’яті тренера-викладача Павла Клевцова.

Долучились до боротьби за медалі й вихованці міської Дитячо-юнацької школи №2. За результатами вони посіли наступні місця:
    – І місце – Ігор Довгалюк в/к 70 кг, Єгор Казак в/к 90 кг;
    – ІІ місце – Шамістан Алієв в/к 63 кг, Михайло Бабін в/к 57 кг, Роман Воронежський в/к 44 кг;
    – ІІІ місце – Артем Заяць в/к 57кг, Данило Мороз в/к 48кг, Максим Дигтяр в/к 60 кг, Владислав Ковтун в/к 52 кг, Марк Білий в/к 40 кг.

Готували хлопців до змагань тренери Юрій Лазаренко та Віталій Білик.

«Вітаємо спортсменів та їх тренерів! Бажаємо успіхів у спортивному майбутньому», – вказується у дописі.