Спортсмен з Кривого Рогу здобув срібні медалі на чемпіонату з бадмінтону в Польщі

13 Грудня 2022, 22:20 Поділитися СПОРТ

З 10 по 12 грудня в польському місті Кєлчів відбувся чемпіонат Нижньої Селезії з бадмінтону. Поборовся за перемогу там і криворіжець Ярослав Трунов, який здобув перемогу.

Протягом трьох днів, в польському місті Кєлчів, тривав чемпіонат з бадмінтону. Взяв участь в змаганнях вихованець ДЮСШ №6 – Ярослав Трунов. Хлопець під час спортивних зустрічей здобув дві срібні медалі в категорії U17 в особистій першості та в міксі.

В результаті криворіжець протягом 2022 року виборов одну золоту та чотири срібні медалі, змагаючись з 15-річними однолітками та на недавніх змаганнях – з 17-річними суперниками.