Спортсмени з Кривого Рогу вибороли переможні медалі на турнірі з вільної боротьби пам'яті Олега Сазонова

13 Грудня 2022, 19:57 Поділитися СПОРТ

З 9 по 11 грудня у Львові відбувся VI всеукраїнський традиційний турнір-меморіал із вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Його присвятили Заслуженому тренеру України – Олегу Павловичу Сазонову. На змаганнях вдало виступили криворізькі спортсмени, які посіли перші місця.

Протягом трьох днів у Львові проходили змагання з вільної боротьби – VI всеукраїнський традиційний турнір-меморіал пам'яті Заслуженого тренера Олега Сазонова. У двобоях зустрілися хлопці та дівчата 13 та 14 років. Позмагалися за медалі й вихованці ДЮСШ №2, які в результаті вибороли перші місця. Каміла Кучма здобула перше місце, Ілля Труфанов – друге, тренерством яких займається Олександр Подольський. Юлія Луценко, завдяки спортивній підготовці під наглядом тренера Олександра Лозного, виборола бронзу.

Нагадаємо, два перших місця вибороли криворізькі спортсмени на обласному чемпіонаті з настільного тенісу.