На війні з окупантами загинув криворізький військовий Денис Ізюмський
9 листопада з'явилась сумна звістка про загибель хороброго воїна з нашого міста. Життя Дениса Ізюмського трагічно обірвалося 1 листопада під час виконання бойового завдання на Луганщині. Про це стало відомо зі сторінки у соцмережах Криворізької гімназії №103.
![На війні з окупантами загинув криворізький військовий Денис Ізюмський](/images/16x9/%D1%85%D0%BE%D0%BB%D1%81%D1%82_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F_8umRDAa.jpg)
Денис Ізюмський проживав у нашому місті, тут і завершив навчання у гімназії №103. Чоловік дуже полюбляв музику – спочатку закінчив Криворізьку музичну школу №4 по класу труби, а потім грав у духовному оркестрі цього навчального закладу. За мирного життя працював й завжди допомагав близьким.
«Денис був справжнім другом, завжди приходив на допомогу однокласникам, не залишав у біді і просто знайомих. Відзначався завжди своєю цілеспрямованістю, яку б мету не поставив собі, завжди її досягав», – вказується у дописі.
Коли почалось широкомасштабне вторгнення рашистів, криворіжець без вагань відправився боронити країну. 1 листопада в селищі Білогорівка, що на Луганщині, Денис Ізюмський загинув, виконуючи бойове завдання. Через окупантів наш воїн не дожив до свого 30-річчя майже місяць. За свободу й незалежність України він віддав найцінніше – життя. У чоловіка залишилися тільки батьки.
Редакція «Першого Міського» висловлює щирі співчуття з приводу загибелі Дениса Ізюмського та вдячність за його подвиг.
Нагадаємо, у Кривому Розі провели в останню путь Руслана Білого, котрий загинув у бою з окупантами на Херсонщині.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)