Золото здобув криворізький спортсмен на міжнародному турнірі з вільної боротьби

22 Вересня 2022, 19:44 Поділитися

Два дні точилися поєдинки за першість на міжнародних змаганнях з вільної боротьби. До турніру долучився й вихованець криворізької спортивної школи Артур Бурлаченко. Хлопець посів перше місце.

З 17 по 18 вересня тривав Міжнародний турнір з боротьби вільної серед кадетів. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у місті Хесбах, що в Німеччині. До турніру долучились спортсмени у різних вікових та вагових категоріях.

Продемонстрував свої уміння та навички, а також гарну фізичну підготовку, вихованець міської Дитячо-юнацької спортивної школи №2. Артур Бурлаченко обійшов своїх суперників та посів перше місце у ваговій категорії 71 кг. Підготував хлопця Олександр Подольський.