Криворізькі спортсменки здобули нагороди на Чемпіонаті України з легкої атлетики

13 Вересня 2022, 12:09 Поділитися СПОРТ

У Луцьку пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики. У складі обласної команди були троє мешканок Кривого Рогу, які гідно представили наше місто та не залишилися без нагород. Інформація оприлюднена на сторінці у соцмережах Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності.

На Чемпіонаті України з легкої атлетики, який провели на Волині, а саме у Луцьку, у складі обласної команди виступили криворіжанки Тетяна Кайсен, Анна Орлова та Евеліна Заїка.

Тетяна Кайсен, вихованка криворізької ДЮСШ №7, стала володаркою золотої та срібної медалей в в естафетах 4х400 метрів та 4х100 метрів, ще два срібла спортсменка здобула під час забігу на дистанції 200 м. Анна Орлова із тої ж ДЮСШ №7 отримала золото, здолавши естафету 4х400 метрів.

Евеліна Заїка, яку готували до змагань тренери у криворізькій ДЮСШ №9, також показала чудовий результат. Дівчина стала першою, долучившись до естафети у складі команди Дніпропетровської області.

«Перший Міський» вітає криворізьких легкоатлеток та бажає їм підкорення нових спортивних вершин!