У фінал Всесвітніх ігор-2022 з таїландського боксу пройшов спортсмен з Кривого Рогу

17 Липня 2022, 14:00 Поділитися СПОРТ

Нещодавно провели півфінал Всесвітніх ігор з таїландського боксу, в яких брали участь п’ять українських спортсменів. До нашої збірної також увійшов криворіжець зі спортивної школи №6 Олександр Єфіменко, який за результатами бою вийшов у фінал.

Наразі тривають масштабні всесвітні змагання з неолімпійських видів спорту. Цьогоріч українські, безпосередньо й криворізькі, спортсмени активно долучаються до боротьби за першість. У змаганнях з таїландського боксу нашу державу представляли п’ять спортсменів, чотири з яких вийшли у фінал ‒ це Анастасія Кулініч, Ігор Любченко, Олександр Єфіменко та Олег Приймачов. Владислав Микитась програв півфінальну сутичку, тому позмагається за бронзову медаль.

До Всесвітніх ігор-2022 долучився й вихованець криворізької дитячо-юнацької школи №6 та СК «Барс». Олександр Єфіменко протистояв Джордану Вайленду й переміг опонента з рахунком 30:27. Хлопець потрапив у фінал, в межах якого змагатиметься за перше місце зі спортсменом Тханет Титуторн.

Зазначимо, криворізькі спортсмени вже неодноразово брали участь у цьогорічних міжнародних змаганнях і здобували призові місця. Зокрема, вихованець спортивного клубу «Барс» Орфан Сананзаде став срібним призером з кікбоксингу ВАКО у межах міжнародного турніру Всесвітніх ігор-2022. Переможницею Всесвітніх ігор зі спортивної акробатики стала і вихованка ДЮСШ №1 Вікторія Козловська у парі зі спортсменкою з міста Суми Таїсією Марченко.