Призове місце посіла спортсменка з Кривого Рогу на змаганнях з настільного тенісу

30 Червня 2022, 14:00 Поділитися СПОРТ

26 червня в Угорщині провели міжнародні змагання з тенісу, у яких взяли участь спортсмени з різних куточків світу, зокрема й з Кривого Рогу. Вихованка спортивної школи №8 здобула бронзу.

26 червня провели 5-й міжнародний молодіжний фестиваль з настільного тенісу. Змагання тривало в одному зі спортивних комплексів у місті Дьєр, що в Угорщині. За першість боролись юні тенісисти з різних держав світу, змагаючись відповідно до вікових категорій й окремих дисциплін. Продемонструвати свої навички на турнірі відправилась і криворізька спортсменка. Вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №8 Дар’я Ковальова посіла призове третє місце в парній грі (жіноча пара). До змагань готував тенісистку Микола Зайцев.

Нагадаємо, вихованці двох спортивних шкіл Кривого Рогу посіли переможні місця на міжнародних змаганнях.