Перше місце посіла юна спортсменка з Кривого Рогу на змаганнях з легкої атлетики

26 Червня 2022, 20:20 Поділитися СПОРТ

25 червня у Мукачево провели відкриту першість, в межах якої боролись спортсмени за переможні місця з легкої атлетики. Вихованка криворізької спортивної школи також долучилась до змагань й посіла перше місце. Така інформація з’явилась на сторінці Дитячо-Юнацької спортивної школи №10.

25 червня провели Відкриту першість СОК ДЮСШ міста Мукачево з легкої атлетики. До змагань долучились спортсмени з різних регіонів держави й демонстрували свої навички на різних дистанціях. За переможні місця боролась і юна спортсменка з нашого міста. Вихованка ДЮСШ №10 Поліна Західна посіла перше місце у дистанції «Біг 800 м» з результатом 2.50,3. Юну спортсменку нагородили медаллю та грамотою за зайняте призове місце. Тренером Поліни Західної є Коноваленко О.С.

Нагадаємо, юна криворіжанка перемогла на Чемпіонаті з художньої гімнастики у Люксембурзі.