Юний спортсмен з Кривого Рогу виборов срібло та бронзу на міжнародному змаганні з плавання

9 Червня 2022, 16:44 Поділитися СПОРТ

Нещодавно вихованець Криворізького позашкільного навчального закладу «ДЮСШ №10» Олег Саєнко приймав участь у міжнародному турнірі з плавання в Польщі, де зумів посісти друге та третє місце у запливах на двох різних дистанціях. Інформація про це з’явилась на сторінці спортивної школи «ДЮСШ №10» у соцмережах.

З 4 по 5 червня 2022 року в Польщі, у місті Косьцежина проходив чемпіонат Поморського воєводства з плавання серед дітей. Серед багатьох учасників з різних країн був і наш 11-річний криворіжець Олег Саєнко, вихованець місцевої спортивної школи. Хлопець приймав участь у естафетному запливі на дистанції 4*50, де посів почесне друге місце. Крім того, під час запливу на дистанцію у 100 метрів технікою брас, маленький спортсмен прийшов до фінішу третім, тим самим заробивши ще й бронзову медаль у заліку.

Підготовкою юного пловця до чемпіонату займалася викладач відділення плавання Тетяна Куліківська.