Кубок Кобри: чотири медалі здобули спортсмени з Кривого Рогу на міжнародних змаганнях з тхеквондо

29 Травня 2022, 15:10 Поділитися СПОРТ

28 травня у Чехії провели змагання з тхеквондо, до якого долучились спортсмени з різних куточків світу. За першість позмагались й вихованці криворізької спортивної школи №10, які посіли чотири призових місця. Про це стало відомо зі сторінки у соцмережі ДЮСШ №10.

28 травня провели міжнародні змагання з тхеквондо за Кубок Кобри. Турнір відбувся на одному зі спортивних комплексів у Празі, що в Чехії. В змагання брали участь спортсмени з різних країн світу у відповідних вікових й вагових категоріях. Серед учасників турніру були й юні мешканці Кривого Рогу.

За перемогу змагались вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №10 відділення тхеквондо, тренером яких є Русія С.В. Переможне перше місце й чемпіонство здобув Олександр Амерханов. Сріблі медалі зі змагань привезли спортсмени Максим Савченко та Роман Углицький. Третє місце посів Микита Статєва.

Нагадаємо, юна криворізька спортсменка здобула 12 перемог на чемпіонатах з плавання у Чехії.