Юні спортсменки із Кривого Рогу посіли перше місце на Кубку Світу зі спортивної акробатики

17 Травня 2022, 11:10 Поділитися СПОРТ

Криворізькі спортсменки Вікторія Козловська і Таїсія Марченко стали золотими призерками Кубку світу-2022 зі спортивної акробатики. Змагання проходили 15 травня у португальському місті Майя. Вихованки Криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №1 виступали у парі. Про це повідомили на сторінці ДЮСШ №1.

15 травня у Португалії відбувся Кубок світу зі спортивної акробатики XVI Maia International Acro Cup. Юні акробатки Таїсія Марченко та Вікторія Козловська виступали у парі та посіли перше місце, ставши чемпіонками світу з цього виду спорту. Підготували до змагання криворізьких переможниць тренери А.Саберзанова, С.Послушний, В.Коржова та хореографині Н. Черняк і Н. Кожина.

Крім того, участь у змаганнях приймали ще одні акробати із нашого міста - Микола Земляний та Іван Хажинець. Вихованці ДЮСШ №1 виступали у чоловічій парі та посіли п’яте місце. Їх підготували тренери С.Послушний, О.Образцова та хореографині В.Носік та І. Кладченко.