Два спортсмени з Кривого Рогу здобули золото і срібло на Міжнародному турнірі з вільної боротьби

22 Травня 2022, 11:10 Поділитися СПОРТ

Протягом трьох днів спортсмени з різних куточків світу боролись за першість на міжнародних змаганнях з вільної боротьби. До турніру долучились й два криворіжці зі спортивної школи №2, які посіли почесні місця. Про це стало відомо зі сторінки Виконавчого комітету Інгулецької райради.

19-22 травня відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби U20 Думітру Пірвулеску та Василь Йорга. Змагання провели на одній зі спортивних комплексів у місті Бухарест, що у Румунії. За перемогу спортсмени боролись у різних вагових категоріях у декілька етапів. До турніру долучились й щонайменше 15 українців, серед яких були й мешканці Кривого Рогу. Зокрема, вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №2 посіли наступні місця:
    Владислав Абрамов ‒ І місце у ваговій категорії 57 кг:
    Микита Абрамов ‒ ІІ місце у ваговій категорії 61 кг.

«Щирі вітання хлопцям і їх тренеру, Владиславу Пісковому, з відмінним результатом! Успіхів вам і нових яскравих перемог!», ‒ зазначається на сторінці Інгулецької райради.

Нагадаємо, криворізький лікар виборов срібну медаль на чемпіонаті Європи серед ветеранів з бігу.