75 спортсменів долучилось до чемпіонату Кривого Рогу з самбо

23 Лютого 2022, 11:22 Поділитися СПОРТ

19 лютого провели міські змагання з самбо за першість мыста. До чемпіонату долучилось понад 70 самбістів з чотирьох криворізьких спортивних шкіл. Вихованці ДЮСШ №2 загалом здобули 17 нагород.

19 лютого у місті відбувся Чемпіонат Кривого Рогу з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 11 й 12 років. Змагання провели на Палацу спорту «Молодість». За перемогу боролись 75 вихованців спортивних шкіл №2, №6, №7 та №9.

Усі учасники демонстрували свої вміння й навички у відповідних вагових категоріях. Призерів нагородили почесними дипломами й медалями за зайняті місця.

За результатами чемпіонату, вихованці ДЮСШ №2 посіли три перших місця, шість других й вісім третіх місця. Тренерували спортсменів Павло Омета, Андрій Каргаполов, Олександр Пономарьов, Андрій Корзинов.

Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу взяли участь у чемпіонаті України з плавання.