Перемогла дружба: у Кривому Розі пройшов товариський матч між ФК «Кривбас-АТО» та збірною командою оперативного командування «Схід»

6 Лютого 2022, 09:21 Поділитися СПОРТ

5 лютого у спортивній залі Державного університету економіки і технологій, який на зимовий період став тренувальною базою для гравців ФК «Кривбас-АТО», пройшов товариський матч із футзалу між «господарями» паркету та збірною командою оперативного командування «Схід». Колективи зіграли три тайми по 30 хвилин, п’ять на п’ять гравців.

Від перших хвилин матчу вперед вирвалися футболісти збірної ОК «Схід» та до кінця першого тайму вибороли перевагу у три голи – 6:3.
    У другому таймі відрив у рахунку збільшився до 10 очок – 15:5. Найбільш результативною для ФК «Кривбас-АТО» виявилася заключна третина гри, протягом якої гравцям вдалося заробити сім очок для скарбнички своєї команди. Проте перевершити результат суперників не вдалося – 21:12 на користь збірної ОК «Схід». Та оскільки цей матч був товариським, зрештою, перемогла дружба.

Зазначимо, що у січні Запоріжжя приймало чемпіонат з футзалу серед військових частин та установ оперативного командування «Схід». У турнірі брали участь 12 команд.

Змагання стали відбірковими: 15 найкращих гравців, у тому числі й футболісти «Кривбас-АТО», увійшли до складу збірної команди ОК «Схід», яка і виборюватиме першість у чемпіонаті Сухопутних військ Збройних Сил України з футзалу.
    Перша зустріч невдовзі має відбутися у Одесі.

Втім, через несприятливу епідситуацію точна дата проведення наразі невідома.
    Наразі ФК «Кривбас-АТО» активно готується до змагань у великому футболі, а саме -  у Всеукраїнській Лізі серед учасників бойових дій, Кубку Героїв та Чемпіонаті міста.