Вихованець спортивної школи Кривого Рогу посів третє місце на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби

24 Січня 2022, 18:13 Поділитися СПОРТ

Упродовж двох днів спортсмени з різних куточків країни боролись за першість на всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби. Від Кривого Рогу на чемпіонат відправився вихованець спортивної школи №9, який і здобув бронзу. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради та офіційному сайті Дніпропетровської ОДА.

З 19 до 21 січня тривав чемпіонат України з боротьби греко-римської серед учасників до 23-х років. Змагання провели у стінах палацу спорту «Юність». Долучитись до боротьби за перемогу могли спортсмени у різних вікових та вагових категоріях.

«На чемпіонаті з греко-римської боротьби змагалися понад 150 спортсменів до 23 років. Семеро борців з Дніпропетровщини принесли залікові бали до «скарбнички» області та потрапили до десятки найкращих. За підсумками змагань юнаки завоювали чотири медалі», – сказав директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Кривий Ріг на Чемпіонаті представляв вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №9. За результатами, Микола Яхонтов посів третє почесне місце. Тренером-викладачем юнака є Валентин Черевишний. Бронзу здобув також криворіжець Назар Левченко.

Нагадаємо, баскетбольна команда з Кривого Рогу переграла харківських «Соколів».