У Кривому Розі відбувся відкритий Кубок з греко-римської боротьби

11 Жовтня 2021, 21:11 Поділитися СПОРТ

9 жовтня у Кривому Розі пройшов турнір з греко-римської боротьби. Багато юніорів вибороли призові місця. Про це повідомляє Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

9 жовтня на базі спортивного комплексу «Локомотив» пройшов відкритий Кубок Дніпропетровської області з греко-римської боротьби. Змагання проходили серед юніорів 18-20 років та були присвячені пам’яті Самсона Мхітаряна.

За результатами змагань перше місце зайняли Богдан Зінський, Андрій Зайцев, Микола Лісовець, Сергій Притуляк, а друге місце посіли Олег Вичко та Костянтин Тишевський. Давід Пхакадзе отримав бронзу.

Тренерами чемпіонів є Степан Вичко та Валентин Черевишний, які працюють у ДЮСШ №9.