Акробатки з Кривого Рогу здобули три призових місця на Чемпіонаті України та міжнародному турнірі

21 Грудня 2021, 17:32 Поділитися СПОРТ

Більше десяти днів тривав Чемпіонат України та міжнародний турнір Lviv Open зі спортивної акробатики, у рамках якого змагались за першість й криворізькі спортсмени. Акробатки з ДЮСШ №1 посіли перше, друге та третє місця. Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

З 10 по 21 грудня відбулись Чемпіонат України та міжнародний турнір «Lviv Open» зі спортивної акробатики серед юніорів. Акробатичну боротьбу провели в одному зі спортивних комплексів у Львові. Демонстрували свої уміння спортсмени у відповідних вікових категоріях та вправах. Виступи юніорів оцінювало професійне журі, а переможців нагороджували кубками, медалями та почесними грамотами.

Кривий Ріг на спортивних змаганнях представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №1. Криворізькі спортсмени закінчили чемпіонат і турнір з такими результатами: змішана пара Орина Забутна та Артур Євтушенко посіли третє місце, а жіноча група Поліна Стецюк, Анастасія Кайдаш та Аліна Косенко вибороли перше місце у першій вправі та друге місце у другій вправі.

Нагадаємо, 32 призових місця вибороли спортсмени з Кривого Рогу на обласних змаганнях з самбо.