32 призових місця вибороли спортсмени з Кривого Рогу на обласних змаганнях з самбо

20 Грудня 2021, 21:30 Поділитися СПОРТ

18 грудня провели змагання з самбо серед вихованців спортивних шкіл Дніпропетровської області. Криворізькі спортсмени здобули 13 золотих медалей, шість срібних й 13 бронзових. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті виконкому Інгулецької райради

18 грудня відбувся Чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків 10-11 років та дівчат 13-15 років. Змагання провели на базі палацу спорту «Молодість» Дитячо-юнацької спортивної школи №6. Юні спортсмени демонстрували власні уміння та навички у відповідних вікових і вагових категоріях. Переможців чемпіонату нагородили почесними медалями та грамотами, а визначало їх професійне журі.

Згідно з результатами чемпіонату п’ять вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи №2 вибороли І місце, по чотири спортсмена ІІ і ІІІ місця. Тренерами криворізьких самбістів є Павло Омета, Андрій Каргаполов та Андрій Корзінов.

Окрім того, відзначили й вихованців ДЮСШ №7, наставниками яких є Сергій Шпильов та Валентин Безкоровайний. Зокрема:

Владислав Солдатський – ІІІ місце, вагова категорія 64 кг;
    Єгор Коста – ІІІ місце, вагова категорія 38 кг.

Від Кривого Рогу на чемпіонаті виступали також самбісти з Дитячо-юнацької спортивної школи №9, які здобули наступні місця:

І місце – Сільвія Гринів, Роман Калич, Анастасія Соловей, Анастасія Головейко;
    ІІ місце – Валерія Ваганова;
    ІІІ місце – Діана Гончарова, Владислав Шарап, Тимофій Поляков, Микита Поляков, Карина Юхно, Сергій Павлюков.
    Менторами криворізьких спортсменів є Сергій Юріцин, Володимир Онищенко, Світлана Бєляєва.

Нагадаємо, у Кривому Розі нагородили переможниць ювілейного щорічного Всеукраїнського турніру із художньої гімнастики «Криворожаночка».