Вихованці спортивної школи Кривого Рогу відзначились на всеукраїнських змаганнях зі стрибків на акробатичній доріжці

20 Вересня 2021, 18:20 Поділитися СПОРТ

З 14 по 18 вересня у Миколаєві проходив кубок України та Всеукраїнські змагання зі стрибків на батуті. Стати переможцями намагались спортсмени з різних областей країни, а також з Кривого Рогу. Про це стало відомо зі сторінки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

14-18 вересня відбулись кубок України та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці. Їх провели на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №1 у Миколаєві. Кривий Ріг представляли вихованці криворізької ДЮСШ №1. Тренером спортсменів є Марина Радіонова. За результатами змагань, юні стрибуни посіли багато призових місць.

На Кубку України срібло отримала команда юнаків у складі Станіслава Ткаченко, Єгора Семенова, Максима Вологіна. Аріна Сторожук посіла четверте місце у першій вправі; Єгор Семенов – сьоме місце у першій вправі, четверте місце у другій вправі та шосте місце у багатоборстві; восьме місце у другій вправі зайняв Максим Вологін.

А на всеукраїнських змаганнях Артем Великодний став переможцем серед юнаків дев’яти та десяти років, Вікторія Колісніченко посіла перше місце у багатоборстві серед дівчат 11-12 років.

Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу здобули бронзові медалі на змаганнях із вільної боротьби.