Команда каратистів з Кривого Рогу тріумфувала на Чемпіонаті України

30 Листопада 2021, 17:37 Поділитися СПОРТ

27 листопада у Дніпрі відбувся Чемпіонат України з карате серед студентів та школярів. Честь Кривого Рогу захищали спортсмени ГО «СК «БУШІДО», а також клубу «Дракон».

На чемпіонат відстоювати честь Кривого Рогу вирушили члени спортивного клубу ГО «СК «БУШІДО», до якого входять і представники закладів освіти Тернівського району міста. Протистояння відбувалися як серед хлопців, так і серед дівчат.

Наші спортсмени вдало виступили на цих змаганнях. За результатами змагань бронзу здобув Михайло Барабус – учень Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45. Срібло вибороли Валерія Бочкарьова та Назар Аліфанов – учні КЗШ №45. Золото ж виборов учень Криворізької гімназії №38 – Єгор Кравець. Він і став чемпіоном України з карате.

Із клубу «Дракон» участь приймала представниця школи №116 Дарина Гриценко. Вона стала кращою в категорії ката та серед кадеток посіла перше місце. А у категорії куміте їй підкорилася третя сходинка п’єдесталу.