Гандболістки з Кривого Рогу здолали своїх суперниць із Броварів

22 Листопада 2021, 19:34 Поділитися СПОРТ

У рамках третього туру Чемпіонату України з жіночого гандболу серед клубів Вищої ліги відбулося дві зустрічі колективів міста Бровари та Кривий Ріг. Гандболістки нашого міста взяли першість в обох матчах. Тур чемпіонату пройшов у межах Центрально-Східної групи.

19 та 20 листопада в місті Бровари пройшли дві гри між місцевим БСФК Бровари та спортсменками з Кривого Рогу. Дівчата із ГК ДЮІ Кривий Ріг у першій зустрічі буквально знищили господарів поля, адже ще після 1-ого тайму рахунок став 13:24 на користь гостей. Тож перша гра не подарувала ніяких сюрпризів для гандболісток Кривого Рогу й закінчилася рахунком 26:39.
    Відповідно другий двобій обіцяв бути напрочуд напруженим. Так і сталося. Із самого початку розлючені броварські спортсменки прагнули лише перемоги, тому не дивно, що перший тайм залишився за ними, а відрив від гостей склав три м'ячі. Проте наші дівчата не хотіли здаватися без опору, вони теж жадали перемогти, тому виконавши усі тренерські настанови переломили хід матчу. Так, після другого тайму вони знов довели свою перевагу над БСФК Бровари з рахунком 22:30.
    Найкраще проявила себе Ковтун Альона, яка за обидві гри закинула 22 м'ячі. Званням найкращих гравців туру відзначили Діану Потибню, яка забила 13 голів, Анастасію Мангарову - 11 голів, а також воротаря – Ярослава Кривенко.