У Кривому Розі розіграли три призових місця на відкритому турнірі з гандболу, присвяченому пам’яті Володимира Лук’янова
Протягом двох днів у місті тривали змагання з гандболу серед юнаків 12-13 років. Третє місце посіли криворізькі спортсмени з Дитячо-юнацької спортивної школи №4. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.
![У Кривому Розі розіграли три призових місця на відкритому турнірі з гандболу, присвяченому пам’яті Володимира Лук’янова](/images/16x9/photo_2021-09-28_14-48-50.jpg)
23-25 вересня відбувся Відкритий міський турнір із гандболу серед юнаків 12-13 років. Змагання провели на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №4. Турнір присвятили пам’яті Володимира Лук’янова. Згідно з результатами змагань призові місця посіли наступні команди:
– перше місце – команда КДЮСШ «Чорномонськ» (місто Чорноморськ), тренером є Валерія Пономаренко;
– друге місце – команда «Шабовський заклад» (місто Шабо), тренером є Максим Нестеренко;
– третє місце – команда ДЮСШ №4 (місто Кривий Ріг), тренером є Тетяна Гунько.
Нагадаємо, гандболістки з Кривого Рогу вибороли призове місце на Всеукраїнських змаганнях.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)