Гандболістки з Кривого Рогу вибороли призове місце на Всеукраїнських змаганнях

27 Вересня 2021, 16:22 Поділитися

24 по 27 вересня на Всеукраїнських пляжних іграх з гандболу серед дівчат криворізькі гандболістки вибороли призове місце. Про це повідомляє департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

На Всеукраїнських пляжних іграх з гандболу серед дівчат 12-13 років, що відбулися у Скадовську впродовж 24-27 вересня, виступили і вихованки ДЮСШ №4. Перемогу у турнірі здобула команда з Херсонської області, друге місце вибороли криворізькі спортсменки.

Нагадаємо, що двоє дзюдоїстів з Кривого Рогу здобули медалі на чемпіонаті Дніпропетровської області.