Троє спортсменів з Кривого Рогу посіли призові місця на Всеукраїнському турнірі з боксу

29 Листопада 2021, 21:23 Поділитися СПОРТ

З 23 по 27 листопада у Кривому Розі тривали всеукраїнські змагання з боксу, присвячені пам’яті заслуженого тренера України та майстра спорту СРСР Анатолія Петрова. За першість змагались 45 спортсменів з різних куточків держави, у тому числі з Кривого Рогу. Троє вихованців криворізьких спортивних шкіл №1 та №10 посіли почесні другі й треті місця. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

23-27 листопада провели щорічний Всеукраїнський турнір з боксу у стінах клубу «КБ-75», що розташований у Саксаганському районі Кривого Рогу. Змагання присвятили Петрову Анатолію Петровичу – легендарному боксеру із Кривого Рогу, якого вважають одним із основоположників цього виду спорту у місті. Також він є заслуженим тренером України, майстром спорту Радянського Союзу та шестиразовим призером чемпіонатів країни.

До турніру долучились 45 боксерів з різних областей країни, 10 спортсменів представляли Кривий Ріг. За результатами змагань, вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №1 посіли наступні місця: Олексій Басов у ваговій категорії 67 кілограмів отримав «срібло», а Олександр Деньгуб у ваговій категорії 80 кілограмів зайняв третє місце. Тренером-викладачем спортсменів є Денис Сергійович Хохлов. Крім того, вихованець ДЮСШ №10 Ігор Денисенко у ваговій категорії 86 кілограмів також здобув «срібло». Наставником хлопця є заслужений тренер України Сергій Вікторович Криницький.

Нагадаємо, фігуристи Кривого Рогу посіли перші місця на всеукраїнських змаганнях.