Баскетболісти Кривого Рогу програли запорізький команді з рахунком 58:69

15 Листопада 2021, 17:54 Поділитися СПОРТ

14 листопада відбулась гра БК «Запоріжжя» проти клубу «Кривбас». Матч відбувся у рамках Суперліги Windrose. У запеклій боротьбі гравці нашого міста поступились гостям із Запоріжжя. Про це повідомляється на офіційному сайті Суперліги.

Спортсмени зі Запоріжжя краще почали матч, аніж господарі поля. Вже до кінця першої чверті гри, вони випереджали клуб нашого міста на 10 очок. Проте вже в середині наступної десятихвилинки наші гравці зрівняли рахунок – 32:32. З таким підсумком команди й пішли на перерву.

Після перепочинку колективи почали активну боротьбу за бажаний результат. А тому «Кривбас» зробив ривок та отримав +8 очок. Суперники червоно-білих швидко повернули перевагу і забезпечили собі перемогу.

Протистояння було запеклим. Обидві команди грали з однаковою влучністю - 40%, проте саме кількість проведених атак й стала вирішальною – 55 проти 67.І  з рахунком 58:69 перемогла команда із Запоріжжя.

Гравець «Кривбасу» Дейшон Френсіс став найрезультативнішим у грі. Він зробив дабл-дабл з 15 очок та 12 підбирань. У гостей 14 очок на рахунку Владислава Коренюка.

Наступна гра наших спортсменів відбудеться у вівторок, 16 листопада, де вони прийматимуть на своєму полі команду «Прометей».