Плавці з Кривого Рогу здобули медалі на чемпіонаті України

5 Листопада 2021, 12:15 Поділитися СПОРТ

З 1 по 4 листопада у Запоріжжі відбувся чемпіонат України із плавання серед юнаків. На ньому виступили і криворізькі плавці, які змогли вибороти медалі. Про це повідомляє виконавчий комітет Інгулецької ради.

На чемпіонаті України серед юнаків у Запоріжжі розв’язалась справжня боротьба на дистанціях 100 метрів вільним стилем, 200 метрів брасом, 100 метрів на спині, 100 і 200 метрів комплекс. Призерами змагань стали вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2.
    Данило Пирогов під керівництвом Марини Дніпровської виборов золото у естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем, у комбінованій естафеті 4 по 100 - срібло. Також Дмитро Пирогов здобув бронзові медалі у особистих запливах на 50 та 100 метрів вільним стилем.
    Олександр Мальцев під керівництвом Віти Трушковської виборов золото у естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем.