Команда плавців «Кривбас Мастерс» виборола медалі на турнірі Oceanman у Туреччині

21 Жовтня 2021, 20:17 Поділитися СПОРТ

3 16 по 17 жовтня у турецькому місті Аланія відбувся міжнародний старт на відкритій воді Oceanman. З медальним результатом завершили свої виступи плавці з Кривого Рогу. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє «Кривбас Мастерс».

Міжнародний старт на великій воді, що проходив впродовж 16-17 жовтня у турецькій Аланії, зібрав близько 1110 спортсменів із 27 країн світу. За звання кращого плавця на дистанції два, п’ять та 10 кілометрів розв’язалась грандіозна боротьба.

На дистанції п’ять кілометрів взяли участь і криворіжці з громадського об’єднання «Кривбас Мастерс». У запливі на п’ять кілометрів друге місце виборов Олексій Баландін, третє здобула Тіна Марікуца. Спортсменів нагородили медалями та подарунковим набором Oceanman.

Нагадаємо, плавці з Кривого Рогу вибороли півсотні нагород та встановили рекорди на Чемпіонаті України в категорії «Мастерс».