В Тернівському районі Кривого Рогу визначили переможців турніру з футболу «Золота бутса»

9 Жовтня 2021, 17:47 Поділитися СПОРТ

У Тернівському районі провели традиційні змагання з футболу «Золота бутса». За результатами турніру призові місця посіли дві криворізькі школи. Інформація про це з’явилась на сайті виконкому Тернівської райради.

За першість змагались учні восьмих та дев’ятих класів закладів освіти Тернівського району. Чемпіонат провели на стадіоні Дитячо-юнацької спортивної школи №7. За результатами турніру перше місце посіла команда криворізької школи №48, а друге місце здобула школа №27. Переможців та призерів нагородили медалями, грамотами, кубками та футбольними м’ячами.

Нагадаємо, самбіст із Кривого Рогу посів перше місце на чемпіонаті серед представників Національної гвардії України.