Сумоїстки Кривого Рогу повернулись з Кубка України із медалями

31 Жовтня 2021, 10:56 Поділитися СПОРТ

28 по 30 жовтня у Мелітополі відбувався Кубок України із сумо. У ньому взяли участь спортсмени з усіх регіонів країни, не став винятком і Кривий Ріг. Про це повідомили у виконкомі Інгулецької райради.

У Кубка України з сумо, що проходив у Мелітополі з 28-30 жовтня, взяли участь і криворізькі спортсменки, вихованки дитячо-юнацької спортивної школи №2. За підсумками змагань друге місце посіли Дар'я Константинова та Альона Кузьміч, третє місце вибороли Олександра Жулідова та Анастасія Кравченко.

У загальнокомандному рейтингу Анастасія Кравченко, Дар'я Константинова, Євгенія Какама та Юлія Вітюк посіли друге місце. Успіх не був би можливим без тренерів, які готували команду до турніру, а це Олександр Лозний, Станіслав Убізський і Альона Колісник.