Юні спортсмени з Кривого Рогу стали володарями кубку України з футзалу

24 Жовтня 2021, 21:13 Поділитися СПОРТ

У Кривому Розі 18-21 жовтня проходили змагання за Кубок України по футзалу серед дітей десяти років. Криворізька збірна отримала перемогу. Про це повідомляється на сайті Комітету дитячо-юнацького футзалу.

У змаганнях взяли участь 12 команд з різних міст України, з них три з Кривого Рогу. Криворізьких футболістів назвали кращими гравцями турніру.

За результатами змагань команда ЦДЮСШ «Олімп» посіла восьме місце, команда «Локомотив» виборола третє місце, а команда «Футбольна академія Кривбас» у боротьбі з одеським «Чорноморцем» завоювала перше місце з рахунком 1:0.

Кращими гравцями в цих командах стали: Лук’ян Кисельов, Дмитро Кайсен та Олександр Полятикін.

Усі команди отримали грамоти та медалі. А наші чемпіони «Футбольна академія Кривбас» отримала головний кубок.