Спортсмени з Кривого Рогу вибороли призові місця на змаганнях із гірського туризму

12 Жовтня 2021, 10:14 Поділитися СПОРТ

У період з 8 по 10 жовтня відбувся чемпіонат України серед студентів із гірського туризму та відкриті обласні змагання зі спортивного гірського туризму «Кубок Хортиці-2021». Криворіжці здобули на змаганнях призові місця. Про це стало відомо із соцмережі «Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна».

Вихованці Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна» з 8-10 жовтня змагались на чемпіонаті України, серед студентів та на відкритих обласних змаганнях зі спортивного гірського туризму «Кубок Хортиці-2021», що проходив у Запоріжжі. Скелелази з Кривого Рогу Тетяна Шостак та Вікторія Заграєнко вибороли третє місце у загальному заліку серед студентів. Переможців та призерів конкурсу нагородили почесними грамотами та медалями.