Спортсмени з Кривого Рогу завоювали призові місця на Відкритому Всеукраїнському турнірі з тхеквондо

5 Жовтня 2021, 09:22 Поділитися СПОРТ

1-3 жовтня в Одесі проходили всеукраїнські змагання з тхеквондо «Чорне море», де вихованці ДЮСШ №10 здобули для Кривбасу призові місця. Катерина Тітієвська стала найкращою спортсменкою турніру серед дівчат. Про це повідомляє ДЮСШ №10 у соцмережі.

Протягом трьох днів спортсмени з Кривого Рогу боролися за перемогу на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо «Чорне море». Вихованці ДЮСШ №10 зайняли почесні призові місця: бронза дісталася Руслану Ліхачову, Олександру Амерханову, Микиті Статевому; п’яте місце здобув Кирило Абрамяк та Тимофій Панчук, боротьба якого тривала протягом майже 26 хвилин. Золото виборола Катерина Тітієвська. Вона також стала кращою спортсменкою турніру «Кубок Чорного моря» серед дівчат.

Тренують спортсменів Русія С.В. та Чертков А.А.

Нагадаємо, борчиня з Кривого Рогу повернулася з чемпіонату України зі срібною медаллю.