Дорожники з Дніпропетровщини зіграли у мініфутбол та перемогли колег з інших регіонів на всеукраїнських змаганнях

25 Вересня 2021, 18:11 Поділитися СПОРТ

23-24 вересня у Одесі на всеукраїнському турнірі з мініфутболу зійшлись колективи шляховиків з усієї України, щоб поборотися за перемогу. Тріумфувала команда Дніпропетровської служби автомобільних доріг. Про це повідомляє Укравтодор.

У всеукраїнському турнірі з мініфутболу, що відбувся в Одесі 23-24 вересня, за першість боролися 19 команд служб автомобільних доріг в областях «Дорцентр» та Укравтодору. Перше місце на турнірі виборола команда Дніпропетровської служби автомобільних доріг, тим самим, здобувши головний Кубок змагань. Друге місце посіла команда з Харківської області, а третє – з Львівської.

Найкращим гравцем турніру визнали Олександра Ченчевича, а кращим бомбардиром (14 забитих м’ячів) Валентина Попка, обидва гравці з команди Дніпропетровської служби автомобільних доріг.