Криворізькі ветерани показали високий результат на чемпіонаті України з дзюдо
17 вересня у Дніпрі на татамі спорткомплексу «Олімпійські резерви» відбувся чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів. Учасники з Кривого Рогу посіли призові місця. Про це повідомляє Федерація дзюдо Кривого Рогу на своїй сторінці в соціальній мережі.
![Криворізькі ветерани показали високий результат на чемпіонаті України з дзюдо](/images/16x9/242181990_3069900256668403_869565517385874535_n.jpg)
Криворізькі спортсмени, що змагалися за звання кращих, посіли призові місця. Геннадій Сарамага виборов третє місце в категорії до 73 кг, Євген Жєкалов – третє місце в категорії до 100кг та Володимир Оглоблін – третє місце в категорії понад 100 кг.
Чемпіонат проводився у рамках IX Літніх Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту пам'яті Михайла Баки. Учасниками змагань стали близько 250 українців старші 30 років. Спортсмени змагалися у різних вікових категоріях, загалом: вісім жіночих та вісім чоловічих.
![](/img/2021-09/19/1632043921-242181986_3069900123335083_2729492945001115871_n.jpg)
![](/img/2021-09/19/1632043928-242380000_3069900170001745_661477444078366308_n.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)