Спортсмени з Кривого Рогу отримали три срібла та одну бронзу на змаганнях за кубок України з самбо

1 Вересня 2021, 14:32 Поділитися СПОРТ

З 26 по 31 серпня в одному з селищ Одеської області провели всеукраїнські змагання зі спортивного та бойового самбо. За перемогу боролись спортсмени з різних куточків країни, а також із Кривого Рогу. Про це повідомляють на сторінці Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

29-31 серпня відбувся кубок України із самбо серед чоловіків та жінок. Змагання провели в селищі Кароліно-Бугаз, що в Одеській області. Кривий Ріг представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №9, які згідно з результатами посіли наступні почесні місця:

– Владислав Крилов – друге місце у віковій категорії 79 кг (тренер Сергій Юріцин);

– Сергій Щербатий – друге місце у віковій категорії 88 кг (тренер Сергій Юріцин);

– Денис Виговський – третє місце у віковій категорії 98 кг (тренер Сергій Юріцин);

– Данило Семеняка – друге місце у віковій категорії 88 кг (тренер Михайло Яловий).

Нагадаємо, також у Кароліно-Бугаз спортсменка з Кривого Рогу стала переможницею юніорського Кубку України з самбо.