Спортсмени з Кривого Рогу отримали три срібла та одну бронзу на змаганнях за кубок України з самбо
З 26 по 31 серпня в одному з селищ Одеської області провели всеукраїнські змагання зі спортивного та бойового самбо. За перемогу боролись спортсмени з різних куточків країни, а також із Кривого Рогу. Про це повідомляють на сторінці Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.
![Спортсмени з Кривого Рогу отримали три срібла та одну бронзу на змаганнях за кубок України з самбо](/images/16x9/1_cbzkjvB.jpg)
29-31 серпня відбувся кубок України із самбо серед чоловіків та жінок. Змагання провели в селищі Кароліно-Бугаз, що в Одеській області. Кривий Ріг представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №9, які згідно з результатами посіли наступні почесні місця:
– Владислав Крилов – друге місце у віковій категорії 79 кг (тренер Сергій Юріцин);
– Сергій Щербатий – друге місце у віковій категорії 88 кг (тренер Сергій Юріцин);
– Денис Виговський – третє місце у віковій категорії 98 кг (тренер Сергій Юріцин);
– Данило Семеняка – друге місце у віковій категорії 88 кг (тренер Михайло Яловий).
Нагадаємо, також у Кароліно-Бугаз спортсменка з Кривого Рогу стала переможницею юніорського Кубку України з самбо.
![](/img/2021-09/01/1630494006-photo_2021-09-01_12-41-26.jpg)
![](/img/2021-09/01/1630494017-photo_2021-09-01_12-41-26 (2).jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)