Спортсменка з Кривого Рогу стала переможницею юніорського Кубку України з самбо
З 26 по 31 серпня на Одещині у причорноморському курорті Кароліно-Бугаз проходить Кубок України з самбо серед юніорів та юніорок «Юна Україна». На цих змаганнях честь Кривого Рогу захищає вихованка ДЮСШ №7 Валерія Захаревич. Дівчина вже виборола перше місце, а разом із ним і путівку на чемпіонат світу, котрий пройде у жовтні в Греції.
![Спортсменка з Кривого Рогу стала переможницею юніорського Кубку України з самбо](/images/16x9/photo_2021-08-31_14-14-12.jpg)
На килимі у Кароліно-Бугаз вихованка криворізького самбо Валерія Захаревич перемогла суперницю вагової категорії до 80 кг. Переможна фінальна сутичка відкрила криворізькій борчині шлях до грецького чемпіонату світу, який відбудеться вже у жовтні. Окрім цього вихованка ДЮСШ №7 взяла участь у паралельному Кубку України з самбо серед дорослих. Цього разу за перемогу боролися шість суперниць. На цьому національному турнірі Валерія Захаревич, яка тренується під керівництвом Сергія Шпільова, стала срібною призеркою національного турніру.
![](/img/2021-08/31/1630408486-photo_2021-08-31_14-14-20.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)