Футбольний клуб «Гірник» Кривий Ріг (ветерани) поступився вихованцям своєї академії у черговому турі турніру пам’яті Яшніка

26 Серпня 2021, 19:27 Поділитися СПОРТ

24 серпня, у День Незалежності України, на базі футбольної академії «Гірник» відбувся матч п’ятого туру турніру Володимира Яшніка «Гірник» (ветерани) – «Гірник U-17». У важкій боротьбі перемогу з рахунком 5:3 виборола команда юних вихованців академії.

Фото из открытых источников

Початок матчу виглядав досить песимістично для підопічних Юрія Мукана. Вже на 24 хвилині рахунок був 2:0 на користь більш досвідчених футболістів Костянтина Караманіца. Голами відзначились Володимир Баєнко та Сергій Гвоздевич. Однак, до перерви «Гірник U-17» таки зумів скоротити відставання. Влучний удар на рахунку Ярослава Герасимова 2:1.

Після зміни воріт потроху колектив Юрія Мукана почав прибирати ініціативу до себе і на 54 хвилині, завдяки голу Назару Дикому, на табло загорілись 2:2. Минуло шість хвилин і ветерани знову вийшли вперед. Точний удар завдав Костянтин Караманіц.

Зрештою, це були останні результативні дії «Гірника» у матчі, адже опісля і до самого фінального свистка забивали лише їхні суперники. Ілля Вдовиченко відновив статус-кво 3:3. За 10 хвилин до кінця основного часу Дмитро Христенко вперше вивів свою команду вперед, а на 88 хвилині цей же футболіст поставив крапку у матчі 3:5. «Гірник U-17» робить переможний камбек, а Христенко стає героєм протистояння.