Плавець з Дніпропетровщини Антон Коль виборов срібло Паралімпійських ігор в Токіо

25 Серпня 2021, 17:08 Поділитися СПОРТ

У Токіо проходить Паралімпіада. Друге місце посів Антон Коль, житель Дніпропетровщини, який проплив на спині дистанцію в 100 метрів та поступився тільки ізраїльтянину. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Антон Коль – багаторазовий призер Паралімпійських ігор, чемпіонатів Світу та Європи. Цього разу він посів друге місце в Токіо у дисципліні плавання 100 метрів на спині. Поступився він лише спортсмену з Ізраїлю, а третє місце посів паралімпієць з Італії.

«На Паралімпіаді у Токіо область представляють 20 спортсменів. Вони змагаються у семи видах спорту, – розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. – Вітаємо нашого паралімпійця Антона Коля зі сріблом у плаванні. Він виборов медаль у відчайдушній боротьбі».

Паралімпійські ігри у Токіо триватимуть до 5 вересня. Учасники розіграють 22 медалі. Українські спортсмени – 15. Дніпропетровські у змаганнях з веслування, бадмінтону, дзюдо, кульової стрільби, легкової атлетики, плавання та пауерліфтингу.