Гірничорятувальники Кривого Рогу перемогли на Всеукраїнських професійних змаганнях

2 Липня 2021, 13:32 Поділитися

2 липня в нашому місті відбувся фінальний етап змагань гірничорятувальників України. У ньому брали участь команди, які пройшли відбіркові етапи, загалом – 12 колективів. На базі гірничо-транспортного цеху Південного ГЗК спеціалісти імітували та виконували на швидкість задачі з порятунку життів, які могли виникнути на виробництві.

2 липня відбувся фінальний етап професійних змагань, де зібралися 12 команд медиків та гірничорятувальнииків із різних міст України. На минулих етапах їх було 42. Але в фінал вийшли лише представники Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської і Миколаївської областей.

Спеціалісти на швидкість виконували завдання з надання першої допомоги у випадку отруєння газами, звільнення людини з-під завалів, постановки лангету, застосування альпіністського обладнання та транспортування на ньому людини, тощо.

За сумою балів виграла криворізька команда та завоювала перехідний кубок чемпіонату, а також 125 тис. грн призових. Минулого року лідером змагань став сьомий взвод Запорізького залізорудного комбінату», який цього разу посів перше місце за ліквідацією наслідків аварії. Криворізька ж команда завоювала перше місце за іншими трьома етапами та у підсумку отримала кубок абсолютного переможця.