Стрибки, біг та естафети: спортсмени Кривого Рогу привезли медалі з чемпіонату області з легкої атлетики

24 Червня 2021, 17:12 Поділитися СПОРТ

23 та 24 червня пройшли обласні змагання з легкої атлетики серед 17-річних юнаків та дівчат. За перемогу боролися спортсмени із різних куточків регіону, у тому числі й з Кривого Рогу. Інформація про це з’явилась на сторінці департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міськради.

23 та 24 червня відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з легкої атлетики серед 17-річних юнаків і дівчат та молодше. Змагання провели на стадіоні «Олімпійські резерви», що у Дніпрі. Взяти участь можна було у наступних дисциплінах: біг (10 дистанцій), естафета, спортивна ходьба, метання диску, стрибки у висоту, стрибки у довжину, штовхання ядра.

Кривий Ріг на змаганнях представляли юні атлети з двох міських спортивних шкіл. Тренером спортсменів із ДЮСШ №7 є Антоніна Герун, а з ДЮСШ №9 Світлана Кожуріна та Катерина Редченко. Згідно з результатами турніру атлет Олександр Комісаренко здобув перші місця на дистанції 100 та 200 м, а Павло Каплун отримав почесне третє місце на дистанції 100 м та друге на 200-метрівці. В складі команди з естафетного бігу 4х100 м Олександр Комісаренко та Павло Каплун стали переможцями. Усі атлети – підопічні ДЮСШ №7. Данило Дубина посів перше місце за дисципліни 110 с/б та естафету 4×100 м, а також срібло отримав за стрибки в висоту та дистанцію 100 м. Анастасія Єлістратова здобула призове друге місце на дистанції 400 м та 400 с/б. Денис Рибалко став другим на дистанції 3000 м. Усі спортсмени – вихованці ДЮСШ №9.

Нагадаємо, у Кривому Розі дошкільнята та школярі позмагались у легкоатлетичній естафеті.