Спортсмени з Кривого Рогу здобули три почесних місця на літньому Чемпіонаті України з плавання

22 Червня 2021, 13:53 Поділитися СПОРТ

16-19 червня у Кривому Розі відбулися Всеукраїнські змагання з плавання серед юніорів та молоді. За першість боролися спортсмени з різних регіонів країни, в тому числі й з нашого міста. Інформація про це з’явилася на сторінці Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міськради.

З 16 по 19 червня відбувся Літній чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді. Змагання провели у Дніпрі на території Палацу водних видів спорту «Метеор». Долучитися до змагань можна було у двох категоріях – молодь (16-17-річні дівчата та 17-18-річні хлопці) та юніори (14-15-річні дівчата та 15-16-річні хлопці). Усього мали взяти участь 55 учасників. Стати учасником можна було в шести стилях, п’яти дистанціях та одній естафеті.

На змаганнях Кривий Ріг представили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №7. За результатами спортивної боротьби, Богдан Пугачов здобув І місце на дистанції 100 м у стилі «брас» та ІІІ місце на дистанції 50 м серед молоді. Окрім того, Микита Корженко посів почесне ІІІ місце на дистанції 100 м у стилі «брас» серед юніорів. Тренували спортсменів Світлана Кравченко, Тетяна Курбанова та Тетяна Шупик.