Материал на этой странице пока не доступен на русском языке

Вихованець спортивної школи Кривого Рогу отримав бронзу на Чемпіонаті України з самбо

28 Марта 2023, 22:00 Поделиться СПОРТ

Два дні боролись за першість українські спортсмени на змаганнях з самбо. Долучився до гонитви за перемогою й криворіжець. За результатами, наш спортсмен посів ІІІ місце. Таку інформацію розмістили у соцмережах виконкому Довгинцівської райради.

З 24 по 26 березня тривав Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів. За першість боролись спортсмени у Тернополі, брали участь вони у межах вікових й вагових категорій. Продемонстрував свої вміння й навички і вихованець криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №7. Зокрема, Сергій Павлюков посів почесне ІІІ місце у ваговій категорії 71 кг. Готував до змагань криворіжця тренер Сергій Юріцин.

«Вітаємо переможця та його тренера із досягнутим успіхом. Бажаємо їм міцного здоров’я, натхнення та нових спортивних досягнень», – вказується у дописі райради.

Нагадаємо, золоту й дві срібні медалі здобув криворізький спортсмен на змаганнях із плавання у Німеччині.