Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов направив екстрену телеграму міністру охорони здоров'я у зв'язку з невиплатами Національною службою здоров'я України заробітних плат лікарям 9-ти лікарень міста

  20 Липня 2021, 10:56 Поділитися

  Криворізькі лікарні, як і всі лікарні України, з 1 квітня 2020 року повинні фінансуватися, згідно проведеної в країні медичної реформи, Національною службою здоров'я України. Але медперсонал дев'яти лікарень Кривого Рогу другий місяць не отримує з Києва фінансування на заробітну плату, сума заборгованості з боку НСЗУ досягла вже 9 млн грн.

  Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов направив екстрену телеграму міністру охорони здоров'я у зв'язку з невиплатами Національною службою здоров'я України заробітних плат лікарям 9-ти лікарень міста

  Для допомоги медпрацівникам Кривого Рогу та якнайшвидшого вирішення ситуації мер міста Костянтин Павлов направив екстрену телеграму до Міністерства охорони здоров'я України.

  «Лікувальні заклади вторинної ланки медичної допомоги міста – Комунальні (некомерційні) підприємства:  міські лікарні №№4, 8, 9, 10, 11, 14, дитячі лікарні №№1, 2, міська поліклініка №5, уклали договори з Національною службою здоров’я України (надалі – НСЗУ) про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій та виконують зобов’язання належним чином у повному обсязі, всі відповідні документи направлені керівництвом лікарень в НСЗУ.

  За усною інформацією від співробітників НСЗУ, звіти про медичні послуги не підписані, фінансування не проводиться через відсутність керівництва, відповідно права підпису документів та фінансового ресурсу. Так за червень заклади недоотримали кошти НСЗУ в сумі майже 9,0 млн грн.

  Прошу терміново втрутитися в ситуацію для забезпечення безперебійного фінансування закладів охорони здоров’я», - йдеться в екстреній телеграмі.

  У лікарень вже не перший раз виникають проблеми зі своєчасним фінансуванням з боку НСЗУ. У 1 кварталі 2021 року в 1-й і 2-й дитячих міських лікарнях, діагностичному центрі, у дитячих стоматологіях та інших медзакладах були затримки по зарплатах. Вони виконали вимоги НСЗУ, але їм було зменшено фінансування. Тоді лише завдяки підтримці міста та виділеним з міського бюджету коштам лікарі отримали зарплату. Також в липні Костянтином Павловим було прийнято рішення, що місто додатково направить ще 6,8 млн грн на підтримку лікарень Кривого Рогу, у яких в черговий раз виникли проблеми з фінансуванням з боку НСЗУ. Рішення повинні підтримати депутати міськради на майбутній сесії 28 липня.

  Таким чином всього на підтримку медицини з початку року місто спрямує вже 16,8 млн грн. Крім цього на боротьбу з КОВІД-19 містом спрямовано вже понад 195 млн грн.

  Теги
  • #лікарні
  • #зарплати