Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Обмін ідеями та досвідом сприяє створенню нових стратегій і рішень, необхідних для досягнення сталого розвитку»

  23 Травня 2024, 15:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Традиційно, у Кривому Розі науково-технічна конференція об’єднала 300 дослідників. 23 травня, до Дня науки, на базі Криворізького національного університету пройшла ХХI Міжнародна науково-технічна конференція «Розвиток промисловості та суспільства».

  Ю

  Фахівці закладів вищої освіти, академічних, науково-дослідних та проєктних інститутів, промислових підприємств, міністерств, комітетів, а також органів місцевого самоврядування взяли участь в зустрічі. Учасники конференції презентували наукові доповіді, що охоплювали різноманітні тематичні напрямки. 

  В.о. міського голови Юрій Вілкул взяв участь у відкритті пленарного засідання конференції танагородив міськими відзнаками кращих науковців за їх науково-педагогічну та дослідницьку роботу, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та зміцнення науково-технічного потенціалу міста та України. «Ми живемо у непростий для країни час і не завжди маємо можливість живого спілкування. Проте, сьогодні зібралися разом, щоб обговорити важливі питання, які стосуються не лише нашої промисловості, але й майбутнього нашого суспільства в цілому. Промисловий потенціал України не може розвиватися без наукової підтримки, без впровадження інноваційних розробок та досягнень наукових працівників. Мені дуже приємно бути частиною великої родини науковців, і вже понад 50 років присвячувати своє життя освітянській та науковій діяльності. Наші земляки роблять так багато цікавого і головне – корисного не лише для Кривого Рогу, а й усієї України. Пошук нового є тією основою, завдяки якій живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє її нації. Для нас вкрай важливо підтримувати талановиту молодь та розвиток наукової сфери в місті. Наша плідна праця - це ключ до нових можливостей і досягнень», - наголосив Юрій Вілкул. 

  Сучасний Кривий Ріг – це потужний центр гірничо-металургійної індустрії України, що планує майбутнє, орієнтуючись на сучасні світові урбаністичні тенденції. Місто постійно розширює горизонти міжнародної співпраці, значна увага у реалізації проєктів пов’язана із закладами освіти. Щойно відзначено першу річницю тісної співпраці з містом ЕСПОО (Фінляндія) в рамках якої у закладах освіти склалися тісні партнерські стосунки із Освітньою організацією «ОМНІЯ», проведено безліч цікавих та корисних заходів та отримано технічну допомогу у вигляді комп’ютерної техніки. І наразі, стартує п’ятирічний проєкт «Підтримка відновлення Кривого Рогу та Криворізького району», який запроваджується представництвом Люксембурзької державної агенції з розвитку LUXDEV із загальним бюджетом у 50 млн євро. Місто проводить потужну роботу щодо покращення доступу та підвищення якості освіти, зокрема адаптації освіти до реальних потреб ринку праці. 

  Проєктом передбачено: ремонт та відновлення сховищ у закладах освіти, ремонт і реабілітація пошкоджених шкіл, покращення матеріальної бази навчальних закладів, оснащення обладнанням для онлайн-освіти, підтримка цифрових освітніх центрів – безпечних місць для навчання та дозвілля учнівства, оновлення навчальних програм і навчальних ресурсів, зокрема для цифрової освіти, зміцнення компоненту професійної орієнтації в школах, модернізація навчальної програми «Технології» та покращення обладнання шкіл для надання базової технічної освіти. Один з напрямів Проєкту - це підтримка професійної освіти, отримання молоддю знань та компетенцій, що відповідають реальним потребам ринку праці, що забезпечить вірний вибір подальшої освітньої траєкторії випускника та успішного працевлаштування в рідному місті.  

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг